ANTİBAKTERİYEL HALI YIKAMA

ANTİBAKTERİYEL HALI YIKAMA

Halılar evimiz için hem bütünleyici bir konsepte sahip ürünler olması, hem ev dekorasyonu için hoş bir görünüm oluşturması hem toz tutuyor olması hem de sağlıklı yaşam alanları oluşturma konusunda önemli bir rol almaktadır. Yaşam alanlarımızı güzelleştirmek için canlı renk tonlarına sahip halıların tercihini sağlamak ve uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceğimiz niteliklere sahip halıların kullanımınısağlamak için hem antibakteriyel halı yıkama hizmetlerinden yararlanmalı hem de periyodik olarakhalılarınız için temizlik yapmalısınız.

Nasıl antibakteriyel halı yıkayabilirim?

Antibakteriyel niteliklere uygun bir şekilde halı yıkama işlemlerinden yararlanmak isterseniz doğrudanalanında uzman bir ekip ile hizmet vermekte olan şirketimize ulaşabilirsiniz. Sizler için daimaekonomik fiyatlar ve kusursuz hizmet garantisi vermekte olan şirketimiz Ankara’da antibakteriyelhalı yıkama hizmeti almak isteyen bireysel ya da kurumsal müşterileri için önce müşteri memnuniyetipolitikaları ile hizmet vermektedir.

Antibakteriyel halı yıkama için ilk olarak halılarınızın kuru haldeyken yüksek emiş gücüne sahipsüpürgeler ile kuru temizleme işlemlerini sağlıyoruz. Bunun hemen akabinde ise halılarınızı özel sıvı deterjanlar ile beraber yüksek buhar gücüne sahip makinelerimiz ile temizliyoruz.Son olarak halılarınızı profesyonel niteliklere sahip halı yıkama makinelerimizin giriş ünitesine alıyorve halılarınızı en kaliteli ithal deterjanların kullanımı ile beraber temizliğini başlatıyoruz.

Bu süreçte ilk olarak halılarınız rulo haldeyken yavaşça gövde bölümüne otomatik olarak aktarılmaktave sıcak su ile otomatik olarak ıslanmaktadır. Hemen akabinde halılarınızın her bir noktasında eşittemizlik sağlayacak olan robotik sistemimiz devreye giriyor ve halılarınızın eşit düzeyde temizliğini sağlıyor. Halılarınız güzelce durulanıyor ve halı kurutma bölgemize alınıyor.

Halılarınız tertemiz bir şekilde yıkanıp kurutulduktan sonra paketlenerek istenen zaman dilimi içinde adresinize teslim ediliyor.
Antibakteriyel Halı Yıkama
Halı yıkama hizmetlerinde insanlar halıların temiz ve hızlı yıkanması kadar antibakteriyel özellikte halı yıkama hizmeti sunan firmaları tercih ettikleri görülüyor.
Antibakteriyel halı yıkama hizmeti sunan firmamız bu sayede kalite ve hijyeni size bir arada sunmuş oluyoruz. Antibakteriyel halı yıkama hizmetimiz sayesinde halılarınızda bakteri ve mikropların yaşaması ve çoğalmasının önüne geçiyoruz. Sahip olduğumuz antibakteriyel halı yıkama deterjanları sayesinde halılarınız tamamen hijyenik bir hale dönüşürken kullandığımız tüm ürünler halılarınızın yüzeyi ile dost bir özellikte oluyor. Firmamız halılarınızı nerede olursanız olun sizlerin belirttiği zamanda alarak en son teknolojik halı yıkama makinelerinde ve antibakteriyel özelliğe sahip ürünlerle yıkayıp yine özel olarak kurutulduktan sonra size önceden belirttiğimiz zaman diliminde halılarınızı adresinize teslim ediyoruz.
Profesyonel Halı Kurutma Hizmeti
Türkiye’nin en profesyonel halı yıkama hizmetini sunan firmamız yıkama hizmetinin her aşamasının son derece profesyonel ve sorunsuz bir şekilde sunuyoruz. Halılarınızı adresinizden teslim almamızdan itibaren başlayan süreç son derece profesyonel bir şekilde halılarınızın evinize teslim edildiği sürece kadar devam ediyor. Firmamız sunduğu halı yıkama hizmetinde profesyonel halı kurutma hizmeti sunarak frakımızı ortaya koyuyoruz. Antibakteriyel özellikte ve halıların yapısı ile dost bir şekilde halılarınızı yıkadıktan sonra halıların dışarıdan gelen toz, kötü hava şartları, güneş gibi olumsuz faktörlerden arındırarak özel kurutma odalarında kuruttuktan sonra ambalajlayarak evinize getiriyoruz.
Uygun Fiyatlı Halı Yıkama Hizmeti
Firmamız tarafından sunulan halı yıkama fiyatları sunduğumuz kaliteli, antibakteriyel özellikte, profesyonel ve hızlı halı yıkama hizmetimize göre oldukça uygun seviyelerde yer alıyor. Firmamız için en önemli husus sizlerin güvenini ve memnuniyetini kazanabilmek olduğundan dolayı prensibimiz her zaman kaliteyi uygun fiyatla sunmak oluyor. Sizlere sunduğumuz fiyatlar haricinde kesinlikle ek bir ücret talep etmeyeceğimizden emin olabilirsiniz.
 
 
 

ANTİBAKTERİYEL HALI YIKAMA 1
ANTİBAKTERİYEL HALI YIKAMA 1
ANTİBAKTERİYEL HALI YIKAMA 2
ANTİBAKTERİYEL HALI YIKAMA 2
ANTİBAKTERİYEL HALI YIKAMA 3
ANTİBAKTERİYEL HALI YIKAMA 3
ANTİBAKTERİYEL HALI YIKAMA 4
ANTİBAKTERİYEL HALI YIKAMA 4
Antibakteriyel Yıkama Facebook SayfasıAntibakteriyel Yıkama Twitter SayfasıAntibakteriyel Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK