Antibakteriyel Yıkama1

Evlerinizdeki Eşyalarınıza Antibakteriyel Şekilde Yıkama Hizmeti Sağlıyoruz
Antibakteriyel kelimesini birçok kez duymuş olabilirsiniz. Biz sizlere bu kelimeyi temizliğimiz ile göstermekteyiz. Antibakteriyel Yıkama işlemlerimizi sizlere şimdi anlatacağım.
Koltuk-Yatak Yıkama
Çağrı merkezimizdeki arkadaşlarımızla iletişime geçip uygun olduğunuz zaman dilimine bir randevu talep ediniz. Ekip arkadaşlarımız adresinize gelmeden 15 dakika önce arayarak bilgi verirler. Hijyenik olması açısından evinize girerken tek kullanımlık galoş takarlar. Ürününüzde bir leke varsa kumaş dokusunu ve rengini bozmayacak düzeyde leke çıkarıcı işlemi uygulanır. Daha sonrasında ılık su ile ilaçlı deterjanı birleştirerek sünger yardımı ile yıkama işlemi başlatılır. Vakum makinesinin süper çekim gücü ile kir, toz ve sabun kalıntılarını temizler. Koltuk ve yatak yıkama işlemi sizin adresinizde yerinde yıkama yapılır. Arkadaşlarımızı izleyebilir daha sonrasında çağrı merkezimizle iletişime geçerek değerlendirme yapabilirsiniz.
Halı Yıkama
Bizimle iletişime geçerek halılarınızı yıkatmak istediğinizi belirterek uygun olduğunuz bir zamana halı teslim alım gün ve saatini kararlaştırınız. Arkadaşlarımıza bilgileriniz iletilir. Adresinize gelmeden 15 dakika önce arayarak sizlere bilgi verirler. Halılarınızı alırken sizlere ürününüzün bizde olduğunu ve kaç adet olduğunu belirten bir fiş verilir. Fişin üzerindeki makbuz numarasından halılarınızın durumunu istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz. Fabrikaya giden halılar öncelikle türüne göre ayırt edilir. Daha sonrasında herhangi bir leke var mı bakılır. Halının ipliğine ve rengini bozmayacak dozda leke çıkarıcı işlemi uygulanır. Son teknoloji halı yıkama makinelerimizde tek tek bir şekilde yıkama işlemi başlatılır. Islak halılar sıkma makinesinde suları sıkılmak üzere makineye yerleştirilir.  Daha sonrasında özel kurutma odalarına alınan halılar kuruması işlemi gerçekleştirilmek üzere bırakılır. Hazır olan ürünleriniz için arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek ne zaman uygun olduğunuzun bilgisini öğrenir. Ekip arkadaşlarımız adresinize gelmeden 15 dakika önce bilgi verir. Halılar sizlere poşetli bir şekilde gelir. Ücreti ister kart ile isterseniz nakit bir şekilde ödeyebilirsiniz.
Perde Yıkama
Çağrı merkezimizle iletişime geçerek bir randevu alınız. Uygun olduğunuz bir zamana kayıt oluşturunuz. Arkadaşlarımız adresinize gelmeden 15 dakika önce arayarak sizlere bilgi verirler. Adresinize geldiğimiz zaman perdenizi çıkarmada yardımcı olurlar. Perde oradan fabrikamıza gider. Türüne göre ayrılır. Leke varsa perdenizin dokusunu ve rengini bozmayacak şekilde leke çıkarıcı işlemi uygulanır. Özel makinelerimizde yıkama işlemi başlatılır. En kaliteli perde şampuanı kullanılır. Yıkanan perdeler özel odalara alınarak kurumaya bırakılır. Yıkama ve kuruma işlemi sonlanan perdelerinizi teslim etmek için arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek müsaitlik durumunuzu sorar. Uygun zamanınıza teslimat kaydı oluşturulur. Adresinize gelen arkadaşlarımız çıkardıkları perdeyi takmada yardımcı olurlar. Yıkama ücreti dışında herhangi bir ek ücret almıyoruz.
Antibakteriyel Yıkama firmamızda yatak, koltuk, sandalye, halı, perde, yorgan ve battaniye yıkama hizmetlerimiz vardır. Detaylı bilgi için 0555 802 91 91 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Antibakteriyel Yıkama Facebook SayfasıAntibakteriyel Yıkama Twitter SayfasıAntibakteriyel Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK