KALİTE STANDARTLARI

Müşteri memnuniyeti;

Şirketimiz için en önemli değerler arasında ilk sırada yer alan müşteri memnuniyeti sizlere sunuyor olduğumuz halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama başta olmak üzere tüm hizmetlerimiz için kusursuz bir müşteri memnuniyeti garantisini beraberinde getirmektedir. Bizim için en önemli faktör olan unsurlardan biri müşterilerimizin her koşul altında tam anlamı ile memnun edilmesini sağlamak ve daima olumlu geri bildirimler alma yönünde çalışmaların kusursuz bir şekilde yürütülmesini sağlamaktır.

Garantili yıkama ve temizleme hizmetleri;

Şirketimiz tarafından yapılmakta olan yıkama ve temizleme hizmetlerimiz sizlere alanında uzman ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır. Bu alanda kusursuz bir şekilde temizleme ve yıkama olanaklarından faydalanmak isterseniz doğrudan web sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden şirketimize ulaşabilir ve çağrı merkezimizde müşteri temsilcilerimizle görüşerek yıkanmasını istediğiniz ürünler için bir servis talep edebilirsiniz. Sizlere sunulacak olan yıkama işlemlerinin hemen akabinde bırakılacak fişler ile beraber sunduğumuz antibakteriyel garantili hizmetlerden garanti şartları dâhilinde yararlanmanız mümkün olacaktır.

Antibakteriyel temizlik olanaklarından faydalanmak;

Gelişmekte olan teknolojiye karşılık paralel bir büyüme sağlamakta olan şirketimiz sizlere daima kusursuz bir şekilde yıkama ve temizleme hizmetleri sunabilmek için saba sarf eder. Profesyonel niteliklere sahip bir şekilde halı, koltuk, yatak, yorgan, perde vb. gibi ürünleriniz için kusursuz bir temizlik sunar. Bu imkânlardan yararlanmak isterseniz doğrudan şirketimize ulaşabilir ve rahat bir şekilde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ankara genelinde yıkama ve temizlik olanakları;

Şirketimiz yalnızca Ankara genelinde hizmet vermektedir. Ankara genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekte olan şirketimiz bir telefon ile beraber size en yakın şubemizdeki servis ekipleri ile iletişime geçer ve yıkanmasını ya da temizlenmesini istediğiniz ürünler için gerekli işlemleri gerçekleştirir.

Antibakteriyel Yıkama Facebook SayfasıAntibakteriyel Yıkama Twitter SayfasıAntibakteriyel Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK